V sobotu 15. decembra 2018 sa vo farskom kostole sv. Ondreja v Ružomberku stretlo 385 koledníkov z 32 obcí Oravy a Liptova, na vysielacej svätej omši, ktorej hlavným celebrantom bol spišský diecézny biskup Štefan Sečka. Vo svojej homílii koledníkov otec biskup povzbudil, aby tak ako kedysi Ján Krstiteľ ohlasovali radostnú zvesť o príchode Pána Ježiša. Pripomenul im, že ich služba je z pohľadu Cirkvi veľmi dôležitá. Zároveň praje a vyprosuje všetkým koledníkom Božie požehnanie a radosť z toho, že môžu byť ohlasovateľmi radostnej zvesti a zároveň tak poslúžiť deťom na africkom kontinente. Obetným darom od koledníkov boli trvanlivé potraviny, ktoré sa vďaka miestnej charite dostanú k núdznym ružomberským rodinám. So svojím ľudovým a rázovitým koledníckym programom sa predstavila farnosť Zuberec. Po svätej omši sa všetci presunuli do blízkeho gymnázia sv. Andreja. Tam bol pripravený program pod názvom: „.. aby padlo do úrodnej pôdy“. Deti si mohli vybrať zo 6 stanovíšť- tvorivé, hudobné, tanečné, hravé, výtvarné a africké s dobrovoľníčkou Mariankou, ktorá sa podelila so svojou skúsenosťou z Etiópie. Zdroj: TK KBS
16.10.2026: Diecézne misie od 14. do 20.júna v Liptovskom Mikuláši sú síce minulosťou, ale záznamy homílií a katechéz si môžeme vypočuť.
21.06.2026: Sväté omše budú celý týždeň večer, len v pondelok ráno o 8:00.
14.06.2026: Sväté omše v nasledujúcom týždni budú podľa letného režimu a v piatok bude len 1 svätá omša (o 17:00).
13.06.2026: V nasledujúcom období máme množstvo ponúk: Prípravu na Národný pochod za život Jubileum otcov 21.6.2026 v Poprade...
09.06.2026: Aj my sme sa zapojili do Víkendu otvorených parkov a záhrad 2026 v Liptovskom Hrádku